Om de liquiditeit te bevorderen en bredere investeerderstoegang te verschaffen tot geldmarktinstrumenten van de Nederlandse Staat, zullen DTC’s met vervaldatum in 2026 en later verhandelbaar worden op Euronext Amsterdam.
In dit kader zijn de leningvoorwaarden voor deze DTC’s geactualiseerd. De leningvoorwaarden voor de DTC’s met vervaldatum 29 januari 2026 zijn nu beschikbaar. De DTC’s met vervaldatum 29 januari 2026 zullen de eerste DTC’s zijn die op het Euronext Amsterdam handelsplatform verhandeld kunnen worden. De uitgifte van deze DTC’s zal plaatsvinden op 4 augustus 2025.
DTC’s met vervaldatum in 2025 zullen niet verhandelbaar worden op het handelsplatform, en de leningvoorwaarden van deze DTC’s zullen ongewijzigd blijven. Voor meer informatie over het DTC programma en geldmarktuitgiftes wordt verwezen naar onze website.