2024

Maandelijkse handelsvolumes in 2024

Maandelijkse handelsvolumes in 2024 In miljarden €
DSLDTCSTRIPS
Jan59,1835,240,008
Feb69,92627,915
Mar61,83732,6950,007
Apr53,41436,143
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Brontabel als csv (169 bytes)

Handelsvolumes per counterparty in 2024

Handelsvolumes per counterparty in 2024 In miljarden €
CounterpartyDSLDTCStrips
Bank-Connected Entity2,5690,7270,008
Bank-Customer13,29918,348
Bank-Inter Dealer6,4458,903
Bank-Primary Dealer14,97728,047
Central Bank and Other Public Entity13,0613,952
Corporate0,3250,039
Debt Management Office25,89520,805
Fund Manager64,01612,815
Hedge Fund40,1660,183
Insurance Company2,0171,807
Inter Dealer Broker57,30633,7790,007
Pension Fund3,1681,394
Retail1,1141,194
Brontabel als csv (460 bytes)

Handelsvolumes per continent in 2024

Handelsvolumes per continent in 2024 In miljarden €
ContinentDSLDTCStrips
Africa0,2130,15
Asia14,8932,777
Europe - Eurozone112,825112,0010,015
Europe - Non-Eurozone73,54516,402
North America28,3380,392
Oceania0,3270,217
South America14,2170,054
Brontabel als csv (225 bytes)